Toppmeny

Kontakt NOBI Voss

NOBI Voss:

Avdeling på Voss  – sandtak, fersk betong, produksjon, administrasjon og butikk

Tlf: 56 52 34 60
Brynalii 153, 5705 Voss
E-post: post.voss@nobi.no
Kart

Åpningstider:
Mandag – fredag: 07.00 – 16.00

Avdelingskontor i Blomsterdalen, Bergen  – salg og konstruksjon

Lønningsflaten 25,
Blomsterdalen

Åpningstider:
Mandag – fredag: 07.00 – 16.00
Kart

Ansatte:

Kontaktpersoner

Kjetil Gulbrandsøy
Avd.leder salg og konstruksjon
954 17 137
kjetil.gulbrandsoy@nobi.no

Evgenia M. Størksen
Selger/kalkulatør
992 03 472
evgenia.storksen@nobi.no

Kurt Inge Hopland
Prosjektleder
901 23 983
kurt.inge.hopland@nobi.no

Marius Bruzas
Prosjekteringsleder
992 07 608
marius.bruzas@nobi.no

Gina Gambalan Dulay
Prosjekteringsleder
992 03 481
gina.dulay@nobi.no

Przemyslaw Wilczynski
Prosjekteringsleder
992 07 609
przemyslaw@nobi.no

Kenneth Veastad
Prosjekteringsleder
950 31 247
kenneth.veastad@nobi.no

Monika Matuzyte
Teknisk tegner
992 07 620
monika.matuzyte@nobi.no

Katarzyna Wilczynska
Teknisk tegner
939 50 557
katarzyna.wilczynski@nobi.no

Rolf Jordalen
Prod. leder Hulldekke
992 03 470
rolf.jordalen@nobi.no

Roy Brusveen
Avd.leder Betongavdeling

992 03 469
roy.brusveen@nobi.no

Inge Rune Rasmussen
Prod.leder Element
992 07 619
inge.rune.rasmussen@nobi.no

Tom Arve Bøthun
Avd.leder Sandtak
913 84 089
tom.arve.bothun@nobi.no

Truls Langhelle
Dagleg Leiar
932 52 986
truls.langhelle@nobi.no

Ole Jakob Gustad
HMS/Kvalitet
992 03 484
ole.jakob.gustad@nobi.no

Laila Flisram
Faktura/lønn
992 03 478
laila.flisram@nobi.no

Odd Sivertsen
Avd.leder Salg & Butikk

992 03 463
odd.sivertsen@nobi.no

Harald Ringheim
Kundehandsamar
992 03 464
harald.ringheim@nobi.no

Solvor Sylte
Kundehandsamar
99 203 461
solvor.sylte@nobi.no

Svein Knapstad
Kundehandsamar
992 03 468
svein.knapstad@nobi.no

 

 

 

 

 

 

Utvikling og hosting: Senson AS