Toppmeny

Kontakt NOBI

Kontakt en av NOBI sine avdelinger

Fatura adresse NOBI
faktura@nobi.no

E-post adresse NOBI
post@nobi.no

Espen Mikalsen
Daglig leder
Mobil: 906 73 735
espen.mikalsen@nobi.no

Anne-Marie Johansson
Økonomiansvarlig
Mobil: 908 93 101
amj@nobi.no

Trond Nordpoll
Driftsleder
Mobil: 926 70 133
trond.nordpoll@nobi.no

Laila Flisram
Faktura/lønn
Mobil: 992 03 478
laila.flisram@nobi.no

Ole Jakob Gustad
Kvalitetsansvarlig
Mobil: 992 03 484
ole.jakob.gustad@nobi.no

Anne Lise Konglevoll
Personal/HR
Mobil: 90 64 85 00
al@nobi.no

Kjetil Gulbrandsøy
Avd.leder salg 
Mobil: 954 17 137
kjetil.gulbrandsoy@nobi.no

Eilif Rådmannsøy
Selger/prosjektutvikler
Mobil: 407 69 924
eilif.raadmannsoy@nobi.no

Sara Christiansen
Selger/Prosjektering
Mobil: 454 15 978
sara.christiansen@nobi.no

Michael Skovhus Bech
Selger/Prosjektleder
Mobil: 930 77 350
michael.bech@nobi.no

Marius Bruzas
Prosjekteringsleder
Mobil: 992 07 608
marius.bruzas@nobi.no

Gina Gambalan Dulay
Prosjekteringsleder
Mobil: 992 03 481
gina.dulay@nobi.no

Joseph Capardo
Prosjekteringsleder
Mobil: 967 36 147
joseph.capardo@nobi.no

Johnny Hjulstad Solhaug
Prosjekteringsleder
Mobil: 905 62 247
johnny.solhaug@nobi.no

Kurt Inge Hopland
Prosjektleder
Mobil: 901 23 983
kurt.inge.hopland@nobi.no

Monika Matuzyte 
Teknisk tegner
Mobil: 992 07 620
monika.matuzyte@nobi.no

Katarzyna Wilczynska 
Teknisk tegner
Mobil: 939 50 557
katarzyna.wilczynski@nobi.no

Iselin Gudding
Prosjekteringsleder
Mobil: 400 35 677
iselin.gudding@nobi.no

Kenneth Veastad
Prosjekteringsleder
Mobil: 950 31 247
kenneth.veastad@nobi.no

Betong Blanderi
Mobil: 992 07 615
blanderi@nobi.no

Frank Hole
Avd.leder blanderi
Mobil: 962 00 030
frank.hole@nobi.no

Johnny Gjerald
Blanderioperatør
Mobil: 992 03 473
johnny.gjerald@nobi.no

Odd Sivertsen
Avd.leder, Salg
Mobil: 992 03 463
odd.sivertsen@nobi.no

Harald Ringheim
Kundebehandler Voss
Mobil: 992 03 464
harald.ringheim@nobi.no

Svein Knapstad
Kundebehandler Voss
Mobil: 992 03 468
svein.knapstad@nobi.no

Solvor Sylte
Kundebehandler Voss
Mobil: 992 03 461
solvor.sylte@nobi.no

Rolf Honve
Kundebehandler Voss
Mobil: 992 03 489
rolf.honve@nobi.no

Alexander Grimstad
Kundebehandler Bergen
Mobil: 459 74 060
alexander.grimstad@nobi.no

Mathias Igelstrøm
Kundebehandler Bergen
Mobil: 928 41 777
mathias@nobi.no

Tom Arve Bøthun
Avd.leder Sandtak
Mobil: 913 84 089
tom.arve.bothun@nobi.no

Geir Gammelsrød
Selger rør og kummer
Mobil: 976 85 468
E-post: geir.gammelsrod@nobi.no

Ole Gloppen
Selger armatur
Mobil: 479 71 310
E-post: og@nobi.no

Eirik Soltvedt
Selger rør og kummer
Mobil: 900 35 590
E-post: eirik.soltvedt@nobi.no

Odd Sivertsen
Grunnavløp og armatur
Mobil: 992 03 463
odd.sivertsen@nobi.no

Harald Lønning
Prosjektleder element
Mobil: 911 09 170
E-post: harald.lonning@nobi.no

Espen Mikalsen
Daglig leder
Mobil: 906 73 735
espen.mikalsen@nobi.no

Marcin Wilczynski
Prosjektering-dimensjonering
Mobil: 968 32 393
marcin.wilczynski@nobi.no

Iwona Bochenska
Tegning/FDV/Kontroll
Mobil: 403 10 327
iwona.bochenska@nobi.no

 

 

 

 

 

Utvikling og hosting: Senson AS