Toppmeny

Kontakt NOBI

Kontakt et av NOBI sine selskaper

NOBI Askøy:
Tlf 56 15 16 00 – Fax 56 15 16 01
Mjølkevikvarden 13, 5315 Herdla
post.askoy@nobi.no

Kart

Åpningstider:
Mandag – fredag: 07.30 – 16.00

Kontaktpersoner:

Espen Mikalsen
Daglig leder
Mobil: 906 73 735
E-post: espen.mikalsen@nobi.no

Tom Dale
Produksjonsleder hage/avløp
Tlf: 56 15 16 06
Mobil: 920 55 544
E-post: tom.dale@nobi.no

Harald Lønning
Prosjektleder/salg elementprodukter
Tlf: 56 15 16 04
Mobil: 91 10 91 70
E-post: harald.lonning@nobi.no

Christian Berland
Produksjonsleder element
Tlf: 56 15 16 17
E-post: christian.berland@nobi.no

Øyvind Skråmestø
Transport/salg
Tlf: 56 15 16 10
Mobil: 41 64 81 22
E-post: oyvind.skramesto@nobi.no

Geir Gammelsrød
Salgskonsulent VA
Mobil: 97 68 54 68
E-post: geir.gammelsrod@nobi.no

Eirik Soltvedt
Markedsføring/salg
Mobil: 90 03 55 90
E-post: eirik.soltvedt@nobi.no

Anne-Marie Johansson
Økonomisjef
Mobil: 90 89 31 01
E-post: amj@nobi.no

Anne Lise Konglevoll
Økonomi/faktura
Mobil: 90 64 85 00
E-post: al@nobi.no

NOBI Voss:
Tlf: 56 52 34 60
Brynalii 153, 5705 Voss

post.voss@nobi.no
Kart

Åpningstider:
Mandag – fredag: 07.00 – 16.00
Butikk: laurdag kl. 10-14, mai-august.
Sandtak og blanderi: kl. 07.00-15.00.

Kontaktpersoner:

Espen Mikalsen
Daglig leder
Mobil: 906 73 735
E-post: espen.mikalsen@nobi.no

Rolf Jordalen
Prod. leder Hulldekke
99203470
rolf.jordalen@nobi.no

Inge Rune Rasmussen
Prod.leder Element
99207619
inge.rune.rasmussen@nobi.no

Frank Hole
Blanderiformann

96200030
frank.hole@nobi.no

Tom Arve Bøthun
Avd.leder Sandtak
91384089
tom.arve.bothun@nobi.no

Gunnhild Gjeraker
Lager og Logistikk
99207621
gunnhild.gjeraker@nobi.no

Ole Jakob Gustad
HMS/Kvalitet
99203484
ole.jakob.gustad@nobi.no

Trond Nordpoll
Økonomi/regnskap
92670133
trond.nordpoll@nobi.no

Laila Flisram
Faktura/lønn
99203478
laila.flisram@nobi.no

 

NOBI Voss, avdelingskontor Bergen
Lønningsflaten 25,
Blomsterdalen

Kart

Kontaktpersoner:

Kjetil Gulbrandsøy
Avd.leder salg og konstruksjon
95417137
kjetil.gulbrandsoy@nobi.no

Eilif Rådmannsøy
Selger/prosjektutvikler
407 69 924
eilif.raadmannsoy@nobi.no

Kurt Inge Hopland
Prosjektleder
901 23 983
kurt.inge.hopland@nobi.no

Michael Skovhus Bech
Prosjektleder
930 77 350
michael.bech@nobi.no

Marius Bruzas
Prosjekteringsleder
992 07 608
marius.bruzas@nobi.no

Kenneth Veastad
Prosjekteringsleder
950 31 247
kenneth.veastad@nobi.no

Johnny Hjulstad Solhaug
Prosjekteringsleder
905 62 247
johnny.solhaug@nobi.no

Joseph Capardo
Prosjekteringsleder
967 36 147
joseph.capardo@nobi.no

Gina Gambalan Dulay
Prosjekteringsleder
992 03 481
gina.dulay@nobi.no

Sara Christiansen
Prosjekteringsleder
Tlf.: 454 15 978
sara.christiansen@nobi.no

Iselin Gudding
Prosjekteringsleder
Tlf.: 400 35 677
iselin.gudding@nobi.no

Monika Matuzyte (permisjon)
Teknisk tegner
992 07 620
monika.matuzyte@nobi.no

Katarzyna Wilczynska (permisjon)
Teknisk tegner
939 50 557
katarzyna.wilczynski@nobi.no

 

NOBI Butikk Voss

Adresse:
Brynalii 153, 5705 Voss
Kart

Åpningstider:
Mandag – fredag: 07.00 – 16.00

Kontaktpersoner:

Odd Sivertsen
Avd.leder, Salg
992 03 463
odd.sivertsen@nobi.no

Harald Ringheim
Kundehandsamar
99203464
harald.ringheim@nobi.no

Solvor Sylte
Kundehandsamar
99 203 461
solvor.sylte@nobi.no

Rolf Honve
Kundehandsamar
99 20 34 89
rolf.honve@nobi.no

Svein Knapstad
Kundehandsamar
99203468
svein.knapstad@nobi.no

NOBI Butikk Bergen:
Tlf 56 15 16 00
Lønningsflaten 25
5258 Blomsterdalen

post.askoy@nobi.no
Kart

Åpningstider:
Mandag – fredag: 07.00 – 16.00
Lørdager: 10.00 – 14.00 i sesong April-September

Kontaktpersoner:

Thomas Mikalsen
Salgsleder hage
Mobil 928 04 326
thomas.mikalsen@nobi.no

Alexander Grimstad
Kundebehandler
Tlf 56 15 16 00 – Mobil 45 97 40 60
alexander.grimstad@nobi.no

Mathias Igelstrøm
Logistikk-lager og salgsansvarlig proffmarked/kundebehandler
Tlf: 56 15 16 00 – Mobil 928 41 777
mathias@nobi.no

 

 

 

 

 

Utvikling og hosting: Senson AS