Kontakt NOBI Askøy

NOBI Askøy:
Tlf 56 15 16 00 – Fax 56 15 16 01
Mjølkevikvarden 13, 5315 Herdla

E-post: post@nobi.no
Faktura: faktura@nobi.no

Åpningstider:
Mandag – fredag: 07.30 – 16.00

Kontaktpersoner:

Daglig leder

Espen Mikalsen
Daglig leder
Tlf 56 15 16 05 – Mobil 90 67 37 35
E-post: espen.mikalsen@nobi.no

Tom Dale
Produksjonsleder VA + Byggevarer 
Tlf 56 15 16 06 – Mobil 92 05 55 44
E-post: tom.dale@nobi.no

Harald Lønning
Prosjektleder Samferdsel/Element
Tlf 56 15 16 04 – Mobil 91 10 91 70
E-post: harald.lonning@nobi.no

Christian Berland
Produksjonsleder Samferdsel/Element
Tlf 56 15 16 17
E-post: christian.berland@nobi.no

Øyvind Skråmestø
Logistikkansvarlig / Transport & Salg
Tlf 56 15 16 10 – Mobil 416 48 122
E-post: oyvind.skramesto@nobi.no

Geir Gammelsrød
Salgskonsulent VA
Tlf 56 15 16 02 – Mobil 97 68 54 68
E-post:geir.gammelsrod@nobi.no

Eirik Soltvedt
Salgskonsulent VA
Mobil: 90 03 55 90
E-post: eirik.soltvedt@nobi.no

Ole Gloppen
Avdelingsleder vanndeler / Selger armatur
Mobil: 479 71 310
E-post: ole.gloppen@nobi.no

Økonomi/regnskap
Anne-Marie Johansson
Økonomisjef
Mobil: 90 89 31 01
E-post: amj@nobi.no

Anne Lise Konglevoll
Personal/HR
Mobil: 90 64 85 00
E-post: al@nobi.no

Våre produkter

Handlekurv
Rull til toppen